Korduma kippuvad küsimused

Allpool leiate mõned vastused küsimustele.

1. Domeeninimi

Mis on domeeninimi, palju see maksab ja kust osta?
Domeeninimi või domeen – see on teie kodulehe aadress internetis. Näiteks www.firmanimi.ee. Kui te sisestate brauseri aadressibarile kodulehe aadressi (www.firmanimi.ee.) siis koduleht kohe avaneb.Domeeninimi internetis peab olema kordumatu (ainulaadne) ja võib koosneda tähtedest, numbritest ja sidekriipsudest. Tipptaseme domeeninimi (tippdomeen, esimese astme domeen) on igal riigil kahetäheline (.ee Eesti domeenide puhul),Domeeni registreerimine on väga lihtne, selle jaoks minge aadressile www.zone.ee ja sisestage aknasse oma soovitud domen siis vajutage „enter”, valige sobiv variant ja jalgige juhendit. Peale seda pakutakse teile regiistreerida ennast.Praegune domeeni hind Eesti domeni puhul 8,37 € + km, domeeni nimi ostatakse aastaks ja seda tuleb pikendada iga aasta. Domeeni ostmisel tuleb sisestada ja kinnitada kõik isiklikult andmed (nimi, perekonnanimi, isikukood ) ja peale seda digitaalselt allkirjastada.

Rohkem infot domeeni kohta leiate siit

Kas teie aitate mind domeeninime ja hostingu ostmisel?
Loomulikult aitame, domeeninime ja hostingu seadistamine teenus on meie kodulehe töö sees.

2. Veebimajutus

Mis on veebimajutus, missugused paketid?
Veebimajutus või hosting, see on koht kus elab teie koduleht, Kui aadress (domeeninimi) on ostetud tuleb järgmiseks osta ruumi, kus võiks hoida kõiki kodulehe faile,( video, pildid, tekstid...) Selle jaoks teil tuleb samal veebiaadressil zone.ee oma kontolt tellida vertuaalserverit.:

Hinnad koos kirjleldusega asuvad siin

Nüüd kõigis pakettides HTTPS võimalus ja tasuta Let’s Encrypt sertifikaadid!

3. CMS sisuhaldussüsteem

Mis on CMS sisuhaldussüsteem?
CMS (Content Management System e. sisuhaldussüsteem) on tarkvara, mis võimaldab kodulehe omanikul lehe sisu kiirelt ja lihtsalt muuta.
Kas teie õpetate mind kuidas kasutada kodulehe cms süsteemi?
Kui kõik töö on tehtud, meie teeme video manuali, kuidas kasutada kergemad funktsioonid cms süsteemis (näiteks kauba lisamine, tekstide muutmine, piltide lisamine jn.)

4. Kodulehe hooldus

Palju mul läheb maksma kodulehe haldamine?
Meie pakume kahte kodulehe info haldamise teenust: • Vajadusel ja vastavalt teie soovile, hind sõltub tööst • Kuu põhine haldamise teenus ehk püsihaldamine, hind alates 25 €/kuus, hinna sees CMS uuendamine ja hooldus, vigade parandamine 24 tunni jooksul, lisa moodulite uuendamine jn.
Kodulehe varukoopia palju see maksab?
Kõike võib juhtuda, ja keegi pole kindlustatud sellest, selle jaoks me pakume oma klientidele teha kodulehe varukoopia, Kui varukoopia puudub, siis kulub 5 minuti asemel taastamisele tunde – mis võib tellimistööna minna maksma kümneid kui mitte sadu eurosid. Kodulehe varukoopia hind al. 50 €

5. Lisateenused

Kolmanda keele lisamine.
Meie kodulehe pakeiti hinna sees on ettenähtud 2 keelt, kolmas keel on tasuline teenus, mis läheb maksma lisaks 100€

6. SEO optimeerimine

Mis on SEO ?
SEO – Search Engine Optimization ehk otsimootoritele optimeerimine.
Kui kiirest otsingumootorid näevad minu uus kodulehte?
Kui teil on uus koduleht, mõnikord tuleb natukene oodata. Robotid ei indekseeri kohe kõik kodulehe leheküljed. Tihti võtab see aega umbes paar kuud. Teiseks kodulehel võib olla mõned vead mis segavad indekseerimist, (näiteks kontent ei ole unikaalne või puudu site map või robot.txt fail)
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.